Патување Колекција Жени Маријана Тру Удобност Пена Широк Теле Блок Пета Над Коленото Чизми
  • Обновено

Патување Колекција Жени Маријана Тру Удобност Пена Широк Теле Блок Пета Над Коленото Чизми

DEN 680.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дефиницијата за смел стил, чизмата висока До бутот на Маријана со Колекција На Патувања. Со 4 mm tru comfort poam ® подножје и растегливи вегански кожни горни делови, овој дизајн со широко теле нуди удобност без да се загрози стилот. Квадратниот прст го обликува изгледот, а ниската блок пета додава суптилен лифт. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 21 1/2 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен Обем : 17 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Квадрат. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.