Колекција на ournoureенски жени Ковва Тру удобна пена во внатрешноста на патентите со потпетици
  • Обновено

Колекција на ournoureенски жени Ковва Тру удобна пена во внатрешноста на патентите со потпетици

DEN 1199.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Од Miniskirts до вашите омилени слаби фармерки, Covva Buities by Collection Collection може да се справи со скоро секоја облека. Оваа модерна преземање на гроздобер силуета има квадратна пети и патент веганска кожа детално со декоративен дизајн на чипка. Прошетка на блок -потпетица, удобна пена од 4 мм tru ™ стапало, а влегувањето во патент ги прават ветре да се лизгаат и да се носат. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 6 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.