Вублинг Дами Плете Врвот Долг Ракав Пуловер Широка Туника Блуза Жени Повик Партија Лето Блузи Белата
  • Обновено

Вублинг Дами Плете Врвот Долг Ракав Пуловер Широка Туника Блуза Жени Повик Партија Лето Блузи Белата

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Материјал-100% Вискоза.