јинго женски моден костим за капење бикини костим за капење л
  • Обновено

јинго женски моден костим за капење бикини костим за капење л

DEN 287.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е исто така најдобриот подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или секојдневно.Карактеристика : костим за Пливање за жени, активен костим за капење со мек фронт и удобен за носење, со контрастно спојување создава спортски и слабеење ефект. Овој костим за капење што продава грб има широки ремени за и удобност.Големина : С Под Биста : 66-72см/25,98-28,35" Половината : 64-70см/25,20-27,56" Колк : 72-76см/28,35-29,92" Големина : М Под Биста : 72-78см/28,35-30,71" Половината : 76-76см/29,92-29,92" Колк : 76-80см/29,92-31,50" големина : л под биста : 78-84см/30,71-33,07" половината : 76-82см/29,92-32,28" колк : 80-84см/31,50-33,07" женски моден костим За капење бикини костими за капењекарактеристики : материјал : костими за капење за жени, Изработени Од полиестер + Спандекс, брз сув, растеглив и удобен за носење.Повод : костими за Капење за жени, совршени за часови по пливање, вежбање или тренинг, сурфање, плажа, базен, меден месец, хаваи, летен одмор, СПА ЦЕНТАР, пливање и други активности на вода. И лесен за чистење. И лесен за чистење.