Инстантфигура Женска Компресија Слабеење Активни-Носете Панталони
  • Обновено

Инстантфигура Женска Компресија Слабеење Активни-Носете Панталони

DEN 255.04

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако барате задници за активна облека што може да се носат додека вежбате или само трчате, тогаш Овие Активни Панталони за Компресија се совршено прилагодени за вас. Овие панталони за вежбање се опремени за елегантна, помазна силуета и обезбедуваат вистинска количина на поддршка. Нивното 4-насочно истегнување ја подобрува подвижноста додека сеуште ги крева и зацврстува сите вистински области. Исто така, има широк дизајн на појасот за да помогне во спречување на гроздобер и испакнување во средниот дел. Можете да се збогувате со досадни љубовни рачки и врвот на мафини во овие панталони за вежбање. ОВИЕ ПРОФЕСИОНАЛНИ панталони за вежбање се направени токму овде во Сад и се составени од 72% Најлон и 28% Спандекс. Уште еден плус, тие се перат во машина! Со својот удобен дизајн на компресија, добивате цел ден, секојдневен пар панталони! Купете ги и некои од нашите други парчиња активна облека денес! Инстантфигура Женска Компресија Слабеење Активни-Носат Панталони.