Циекен Женски Обликувач На Цело Тело Боди Фирма Контрола Обликување Кревач Корсет Обликување Облека
  • Обновено

Циекен Женски Обликувач На Цело Тело Боди Фирма Контрола Обликување Кревач Корсет Обликување Облека

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3"Size : 6 XLBust : 122-127 CM/48.4 Waist : 60-65 CM/23.3"6 XL122-127 CM/48.360 степени на цврста контрола, потстрижување на половината,стомакот и колковите, дизајн На дишење и удобна обвивка, Широк и Прилагодлив ремен2. Овој фустан е погоден за многу прилики и ги решава вашите проблеми при изборот на облекување. Овој фустан може совршено да ја одразува вашата фигура и да ве направи убави. Тоа ве прави убави без да го оптоварувате вашето тело.3"овој фустан е квалитетен и може да се носи многу пати.3"Size : SBust : 75-80 CM/29.6"Size : MBust : 80-85 CM/31.5"Size : 5 XLBust : 115-122 CM/45.4"Waist : 65-70 CM/25.4"Waist : 55-60 CM/21.