Времето и времето на женските Hacci Hacci Top
  • Обновено

Времето и времето на женските Hacci Hacci Top

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е Time & Tru's Hacci Wrap Top. Тримскиот дел се состои од 2x1 ребра додека обвивката, долниот полите и манжетната. Добијте ја вашата прекрасна ставка за есен и зима. Секојдневно носење. Стилски. Стил на завиткување. 48% полиестер 48% полиестер 4% дрес на спандекс. Машина за перење. Направено од Индонезија. 4% дрес на спандекс.