Намигнување Чудо Трпение-Женски Закривен Изрез Вратот Чистење Врвот, Хантер Зелена, М
  • Обновено

Намигнување Чудо Трпение-Женски Закривен Изрез Вратот Чистење Врвот, Хантер Зелена, М

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Wink Wonder FLEX се работи за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлива, растеглива ткаенина со стил за секој професионалец. Како бестселер, Заоблениот врв Со Закривен Засечен Врат На Wonder FLEX има "дамско" вклопување што ве остава слободно да се движите додека ве држи покриени на деколтето и страничните отвори за супериорно обликување. Изработен во мека, богата со памук растеглива ткаенина, врвот На Трпението обезбедува луксузно чувство додека се движите во текот на денот. Удобен, како и функционален, горниот дел од вратот има и пространи џебови за простор за складирање за да ги задржи најважните работи во близина. Вратот во форма на крива свртен се преклопува во централниот фронт зголемувајќи го движењето додека ве држи покриени на долното деколте. Два пониски навалени џебови, вклучувајќи еден Троен Џеб Со Потпис На Намигнување. Појасен преден јарем со Ле Значка на левата страна, шиење со тројна игла на паднатото рамо. Странични Отвори. Удобна ткаенина богата со памук со полиестер и спандекс. Инсем : .