Енвирокиџ-Крцкави Оризови Шипки-Путер Од Кикирики Оз
  • Обновено

Енвирокиџ-Крцкави Оризови Шипки-Путер Од Кикирики Оз

DEN 97.92

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЕНВИРОКИЏ КРЦКАВИТЕ ОРИЗОВИ ШИПКИ, ПУТЕРОТ ОД КИКИРИКИ СЕ ЗДРАВА, ВКУСНА И УДОБНА ОПЦИЈА ЗА УЖИНА. НАПРАВЕНИ СО ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ, ОВИЕ РЕШЕТКИ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД НЕПРИРОДНИ И НЕПОТРЕБНИ АДИТИВИ. ОВОЈ ПРОИЗВОД Е БЕЗ ГЛУТЕН, КОШЕР, ЦЕЛОТО ЖИТО И НЕ-ГМО. СЕКОЈА КУТИЈА СО КРЦКАВИ ОРИЗОВИ ШИПКИ, ПУТЕР ОД КИКИРИКИ СОДРЖИ ШЕСТ ШИПКИ. ВИДИ ИСХРАНА ФАКТИ ПАНЕЛ ЗА АЛЕРГЕНИ. Енвирокиџ-Крцкави Оризови Шипки-Путер Од Кикирики 6 Мл.