Вкусен Дом Малибу Текстура Полу-Чиста Громет Врвот Завеса Панел Пар, 108 84 Во Реката Сина
  • Обновено

Вкусен Дом Малибу Текстура Полу-Чиста Громет Врвот Завеса Панел Пар, 108 84 Во Реката Сина

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СОВРШЕНА МЕШАВИНА НА МОДА, ФУНКЦИЈА и СТИЛ : Цврстите бои ги носат овие природно лелеави завеси во живо - совршени за спални соби, дневна соба, трпезарија, домашна канцеларија, расадник или странични светла на влезната врата. Овој прекрасен панел ќе даде совршен изглед во вашата дневна соба или на кое било друго место . ТЕКСТУРА СЛИЧНА НА ПОСТЕЛНИНА СО МЕКА ЗАВЕСА и РАКА : Ткаениот полупроѕирен има изглед и чувство на лен - совршен третман на прозорци го комплиментира секој декоративен стил - раката како слој за приватност или самостојна завеса.