Познати Шишиња Со Масло За Кујна
  • Обновено

Познати Шишиња Со Масло За Кујна

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификација : Материјал : пп+големина на стакло : околу 2, 08х9, 17инч/5,3 х 23,3 см боја : темно зелена, светло зелена Листа на Пакувања : 1х Дозер За Масло Повеќенаменски : Шишињата Со Масло за кујната се совршени за издавање течни зачини како маслиново масло,оцет,соја сос,сируп,вино за готвење и многу повеќе.