Дизни Руина Тоа Ралф: Ралф Крши Интернет-Руина Тоа Ѕид Постер, 14.725 22.375
  • Обновено

Дизни Руина Тоа Ралф: Ралф Крши Интернет-Руина Тоа Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 351.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова Трендови Меѓународниот Дизни Руина Тоа Ралф : Ралф Крши Интернет-Руина Тоа Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Дизни Руина Тоа Ралф : Ралф Крши Интернет-Руина Тоа Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".