+ДЕКЕР 5.2 Засилувач Кабел Вежба Со Бонус Вежба Битови, ДР260ВА
  • Обновено

+ДЕКЕР 5.2 Засилувач Кабел Вежба Со Бонус Вежба Битови, ДР260ВА

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Црната+Декер Жичана Вежба DR260 VA е моќна и компактна. Тој е способен да се справи со тешки задачи во тесни простори. Работи од 0-1, 500 вртежи во минута за да ја приспособи задачата што ја имате и се одликува со чак без клуч за брзи и лесни малку промени. Оваа вежба 5.2 има функција со променлива брзина за контролирано дупчење и возење. Складирањето на битови на бродот овозможува брз пристап до битови за шрафцигер, а еден бит за шрафцигер со двоен крај е вклучен за ваша погодност. ОВАА Дупчалка СО Црн+ДЕКЕР Со Кабел DR260 VA е идеална за дупчење дупки во дрво, метал и многу повеќе. Тоа го прави убав прилог на вашата гаража, работилница или работа сајт. ЦРНА+ДЕКЕР 5.2 Засилувач 3/8" Кабел Вежба Со 10 Бонус Вежба Битови, ДР260ВА : Моќен И компактен за да ја заврши работата. Променлива брзина за контрола при дупчење/возење. На одборот малку складирање за погодност. Вклучува : (1) DR260 ЦРНА+DACKER вежба/возачот, (1) двојно заврши шрафцигер малку. Работи од 0-1, 500 вртежи во минута. Функција за променлива брзина. Чак без клуч прави менување на битови брзо и лесно. Доаѓа во живописна нијанса на портокал.