Круна Носат-Врска Удобност - Кралот Анти - Замор Мат, Дијамант Ембос, 60, Црна-CWNWBZ035KD
  • Обновено

Круна Носат-Врска Удобност - Кралот Анти - Замор Мат, Дијамант Ембос, 60, Црна-CWNWBZ035KD

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип На Подлога : Подлога Против Замор; Апликација : Внатрешни/Суви Области; Ширина : 36"; Должина : 60". Апликации со средна должност за суви области како што се работни станици, модули за избор, аптеки, области за пакување, благајнички станици итн. Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите Проценти : 0%. 50% поголема отпорност на пункција и пет пати поголема отпорност на триење на традиционалните производи од сунѓер.