Сензации цврста кујна валенција
  • Обновено

Сензации цврста кујна валенција

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед на секоја просторија со овој мал валент на кујнскиот прозорец со кој има свеж зачудувачки цврст дизајн. Тие ќе ви ја обезбедат потребната приватност и ќе дозволат точна количина на светлина во која било просторија. Секоја завеса изработена од ткаенина од џакард. Совршено за кујна, алишта или гостинска бања. Вклучено : (1) Валент. Полиестер. Донесете елеганција во вашиот дом со овие модерни чисти нивоа на прозорецот што ќе додадат допир на елеганција во исто време да бидат практични. Обезбедува светлина за приватност и филтри . Машината што може да се пее во ладна вода, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско и топло железо по потреба.