Кадис Машки Чорапи За Дишење-Јас Витко Тен
  • Обновено

Кадис Машки Чорапи За Дишење-Јас Витко Тен

DEN 480.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Caddis Wading Системи удобно Taupe Дише Порибување Стапало Waders доаѓаат со hi-стил прилагодливи трегери, предната рака потопла џеб и прикачени чакал чакал. Кадис користи само најквалитетен материјал за дишење со издржлив надворешен полиестер користејќи технологија За Кадисдри која овозможува потење, но ја одржува водата надвор. Вадерите што дишат се разноврсни и одлични за употреба и во топла и во студена клима. Ако е потребна дополнителна топлина, можете само да ја обезбедите сопствената топлина со слоевитост на она што го носите под нив. Полиестерски материјал со Технологија За Дишење Кадисдри. Предниот рачен потопол џеб. Прилагодливи трегери Во Стилот На H. Шевовите се залепени, залепени и зашиени. Шевовите на стапалата се снимаат внатре и надвор. Вклучен е појас и комплет за поправка.