Модерни Теми Рис 5-Парче Реверзибилен Утешител Во Собата, Кралот
  • Обновено

Модерни Теми Рис 5-Парче Реверзибилен Утешител Во Собата, Кралот

DEN 1663.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Препуштете се на луксузот сличен на бањата со Овој Комплет Утешител од 5 Парчиња. Полиестерското полнење ја дава вистинската мекост на овој комплет за утешител додека деталите за лепење на шипката даваат поформален завршен изглед. Нашиот луксузно свилен четкан микрофибер материјал е конструиран со техники кои вклучуваат подобро шиење, посилно ткаење и помеки материјали; Обезбедување издржлив и мек допир. Модата го исполнува луксузот со овој комплет и е совршено решение за вашите украсни и удобни потреби. Димензии : Кралот Сет - (1) Утешител-104 "х 90", (2) Шамс-20 "х 36", (1) Декоративна Перница - 18" х 18", (1) Декоративна Перница - 12"х 18". Кралицата Сет- (1) Утешител - 90 "х 90", (2) Шамс 20" х 26", (1) Декоративна Перница - 18" х 18", (1) Декоративна Перница - 12"х 18". Прекрасен Текстуриран Дизајн. Машина За Перење. Топлина Во Текот На Целата Година.