Шик Домашна Кјара 3-Парче Пинтук Шерпа-Наредени Утешител Сет, Кралица, Беж
  • Обновено

Шик Домашна Кјара 3-Парче Пинтук Шерпа-Наредени Утешител Сет, Кралица, Беж

DEN 475.04

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој кадифен, утешител обложен со Шерпа има дизајн на набори со цврста бела подлога. Дизајн координирани перница шамс се вклучени за да се заврши изгледот. * Вклучува : 1 Утешител, 2 Шеми • • Боја На Предметот : Беж. • Материјал : Микро кадифен. • Упатства за нега : ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР Што Може Да се Пере Во Машина – утешителот е направен со врвен квалитет на памук-почувствувајте го четканиот микрофибер за неверојатен ноќен сон. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ХИПОАЛЕРГИЧНО ПОЛНЕЊЕ - шик домашниот утешител е полнет со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. СТИЛ и УДОБНОСТ - Нашиот моден утешител поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. КАДИФЕН шерпа-Набразден штипка пинтук супер мек микро визон шерпа наредени-дизајн координирани шамови го комплетираат изгледот. НАПРАВЕН СО ВАС на УМ-Секој сет е направен со строга контрола на квалитетот и вклучува утешител со големина на кралица и украсен измамник.