Нема маица со долги ракави на јуниорите
  • Обновено

Нема маица со долги ракави на јуниорите

DEN 298.88

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вистински класик. Зачувајте се на секојдневно носење со мета со долг ракав од без граници. Оваа маица на екипажот е удобен врв што е дел од вашата облека за викенд во амбиент за која било приклучок. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Долги ракави. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Долга ракав на јуниорите од без граници.