Мистична маица за женска пеперутка
  • Обновено

Мистична маица за женска пеперутка

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кога небото над и земјата подолу е сè што ви треба, оваа елементарна мета е единствениот избор. Моделот е 5'10 "и носи со големина M. опремена. Деколте за лажичка; стилизирање на пуловер. Графички на предниот и задниот дел. 60% памук/40% полиестер. Машината за перење .