Прос Влоговите За Поддршка На Растенијата Со Прстени Цветни Аранжмани Растечки Зеленчук Зелени Стапчиња За Поддршка На Растенија Градинарски Материјали
  • Обновено

Прос Влоговите За Поддршка На Растенијата Со Прстени Цветни Аранжмани Растечки Зеленчук Зелени Стапчиња За Поддршка На Растенија

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.It изработен е од фиберглас материјал. Вашата градина ќе биде повеќе украсна и уметничка со толку прекрасен дизајн на градинарски цвеќиња и растителни влогови.Опис : Дизајнирани да бидат едноставни и безбедни, овие влогови за поддршка на стеблото на растенијата се со помала веројатност да им наштетат на вашите растенија.