Југиох Судир На Бунтови Ретки Небесни Змејови НА ДРАКОНИЈА ЈАДРО-ЕН000
  • Обновено

Југиох Судир На Бунтови Ретки Небесни Змејови НА ДРАКОНИЈА ЈАДРО-ЕН000

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ветер. Крилест Ѕвер/Нишало. 5. 2200/200. Ефект На нишало Еднаш по свиок, Кога Нормално Чудовиште што го контролирате му нанесува борбена штета на вашиот противник : можете да наведете 1 картичка на теренот; уништи ја. Чудовиште Ефект Се Шпекулира дека се формира за да ја нападне Неутралната, пловечка Небесна Држава Ксулуб, овие монтирани воздушни трупи на Империјата Драконија ги поттикнаа граничните нации да ја зајакнат својата безбедност. Ветер. Крилест Ѕвер/Нишало. 5. 2200/200. Ефект На нишало Еднаш по свиок, Кога Нормално Чудовиште што го контролирате му нанесува борбена штета на вашиот противник : можете да наведете 1 картичка на теренот; уништи ја. Чудовиште Ефект Се Шпекулира дека се формира за да ја нападне Неутралната, пловечка Небесна Држава Ксулуб, овие монтирани воздушни трупи на Империјата Драконија ги поттикнаа граничните нации да ја зајакнат својата безбедност.