Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 7
  • Обновено

Примарно Злато Каратно Бело Злато Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината На Лентата 7

DEN 11692.64

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд. Во бело злато од 10 карати, оваа лента широка 8мм има дизајн со рамни квадратни рабови што создава модерен изглед. Оваа лента за удобност доаѓа во големина на прст 7. Метална Тежина : 8,2 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато. Златен Карат : 10 Карат. Метална Боја : Бела. Бенд Ширина : 8мм. Прстен Големина : 7. Дебелина од 1,8 мм. Удобност Одговара. Цврсто. Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на Потекло : Сад. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Чекор Работ.