б. свежо од досаден до серум за тело што хидрира роса, фл оз
  • Обновено

б. свежо од досаден до серум за тело што хидрира роса, фл оз

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте и ја на таа жедна кожа големата голтка на хидратација што и е потребна и гледајте како се трансформира во росна кожа за која сонувавте. Серумот за тело преполн со фаворизира нега на кожата хијалуронска киселина, ботанички комплекс, керамиди и витамин е, кои сите ја сфаќаат својата работа за хидратација на досадна, сува кожа многу сериозно. Мешавината што ја сака кожата работи за да ја заклучи таа влага надолу и ви дава најздрав росен сјај досега. Бидејќи на крајот на краиштата, росна кожа е секогаш внатре. Внесена е со хијалуронска киселина, ботанички комплекс, керамиди плус витамин е. дава длабоко длабоко хидрирана, навлажнета росна кожа. Ја надополнува, подмладува и гаси дури и најсушната кожа. Збогатен со моќни хидратори хијалуронска киселина, ботанички комплекс, керамиди и витамин е кои ја црпат и заклучуваат влагата. Надополнете, подмладете и угаснете ја дури и најсушната кожа.