Женска Модна Чанта Големи Торби За Пазарење Тоте Прекрасни 3д Боми Златни Ретривер Печатење Торби За Рамо За Патување Училиште
  • Обновено

Женска Модна Чанта Големи Торби За Пазарење Тоте Прекрасни 3д Боми Златни Ретривер Печатење Торби За Рамо За Патување Училиште

DEN 415.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Женска Модна Чанта Големи Торби За Пазарење Тоте Прекрасни 3д Боми Златни Ретривер Печатење Торби За Рамо За Патување Училиште Изработено од платно, еколошки материјал.Одете зелено со торба од 4568% природен памук! Кажете не на хартиени или пластични кеси и бидете лесни за животната средина!. Платнената торба со едно рамо е погодна за канцеларија, бизнис / брзо купување / книжарница патувања, состаноци, викенди, подароци, родендени, годишнини, дипломи, универзитети, плажи, торби за пелени, патни торби итн. Долгите рачки го олеснуваат носењето и чантата може да се користи како торбичка или торба за рамо. Торбичката е совршен подарок за вашата сопруга, девојка, семејство или пријатели на посебен ден, Денот на Вљубените,Денот на Благодарноста,Божиќ,Денот на Мајката итн.