BFGoodrich Сите Терени Т А Ко Сите Сезони LT265 70R17 Е 121 118S Гума
  • Обновено

BFGoodrich Сите Терени Т А Ко Сите Сезони LT265 70R17 Е 121 118S Гума

DEN 4719.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нема земја што не можете да ја освоите со агресивното влечење и маневрирање на оваа исклучително разноврсна гума на кал, длабок снег, чакал и карпа.[5] Гаранцијата се однесува на до шест (6) гуми по клиент . Дизајнирана со технологија докажана За Трката Баја, Гумата BFGoodrich T/A CO2 користи Технологија Core Gard Max, која обезбедува гума од страничен ѕид отпорна на сплит и модринки, зголемена дебелина на гума и дизајн што ги отклонува испакнатите предмети од заглавување и разделување на страничниот ѕид. Влечење кал : Врз Основа на внатрешно субјективно тестирање на кал наспроти Гумата За Сите Терени BFGoodrich T/A KO во големина LT 265/70 R17.[5] значи, за што градиш? [1] Снег : Врз основа на тестови за влечење снег од трети страни наспроти Гумата За сите Терени BFGoodrich T/A KO во големина LT 265/70 R17 користејќи Го Тестот ASTM F1805. Гумите што се оштетени поради злоупотреба или погрешна примена, опасности на патиштата, механички проблеми поврзани со возилото, употреба во какви било активности поврзани со трки или натпреварувачки настани или гуми што се отстранети од оригиналното возило на кое се инсталирани, се исклучени од гаранција.[5] значи, за што градиш?[1] Снег : Врз основа на тестови за влечење снег од трети страни наспроти Гумата За сите Терени BFGoodrich T/A KO во големина LT 265/70 R17 користејќи Го Тестот ASTM F1805. Гаранцијата не ја вклучува цената на стеблата на вентилот. Влечење кал : Врз Основа на внатрешно субјективно тестирање на кал наспроти Гумата За Сите Терени BFGoodrich T/A KO во големина LT 265/70 R17. Не дозволувајте ни лошите временски услови да ви застанат на патот.**ДОСТАПЕН ПОПУСТ** **ОТКУПИ на https : // /промоции-и-попусти Bfgoodrich All-Терен T/A CO2 Гума За Сите Сезони без разлика дали сте надвор да ја одржувате авантурата да се тркала или да го одржувате вашиот работен камион да ја движи работата напред, Гумата BFGoodrich All-Terain t/A KO2 обезбедува цврстина на секој терен.