Rewenti Женски Лажни Дводелни Трчање Обични Летни Спортски Вежби Велосипедски Шорцеви Теретана Јога Тениско Здолниште Сина 4
  • Обновено

Rewenti Женски Лажни Дводелни Трчање Обични Летни Спортски Вежби Велосипедски Шорцеви Теретана Јога Тениско Здолниште Сина 4

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен за јога, трчање, возење велосипед итн. Совршен за жени кои ја ценат удобноста и мобилноста. женски здолништа и фустани. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 58см/22.Женски Лажни Дводелни Трчање Секојдневни Летни Спортски Вежби Велосипедски Шорцеви Теретана Јога Тениско Здолниште (вклучувајќи џеб)Карактеристики : овие течни шорцеви за вежбање се чувствуваат пердувести и брзо се сушат.Грижа : миење раце на ниска температура / миење машини.83 "Должина : 34см/13.Облека совршена за да ви одговара омилени чевли и чанта итн. Можете исто така да се миете рачно со благ сапун и да се исушите за оптимална нега. Обичниот фустан со кратки ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го добиете. Погоден за вежбање, активности на отворено или секојдневно носење.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Летно Здолниште за жени.39" Здолниште за жени под 1 10 1 15. Вградени шорцеви : Нема повеќе грижи за линии за гаќички или дефекти во гардеробата додека вежбате! Овие спортски шорцеви што течат доаѓаат со меки, удобни долни шорцеви за да ви обезбедат покриеност и поддршка што ви треба. Совршен за спортисти кои се свесни за модата и секојдневна облека.