Undies.com Classенски класичен микрофибер гаќички, 4-пакувања
  • Обновено

Undies.com Classенски класичен микрофибер гаќички, 4-пакувања

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изгледа добро и се чувствува одлично под сето тоа. Микрофибер гаќички од кои се сигурни дека ќе станат омилени. Забелешка : Ако паднете помеѓу големини, ве молиме, големината нагоре. 4-пакет вклучува : 4 пара гаќички. Тонг; Минимално покривање на грбот. Еластично бесплатно; ткаенина за дишење; лесен. Забелешка : Ако паднете помеѓу големини, ве молиме, големината нагоре. 82% најлон/18% спандекс. Машина за перење. Увезени. Микрофибер со 4 пакети, гаќички за жени од.