Слатководни култивирани бисери и Лондон и небо-сина топаз, бел топаз Стерлинг Сребрен дво-ПЦ сет на обетки и ѓердан
  • Обновено

Слатководни култивирани бисери и Лондон и небо-сина топаз, бел топаз Стерлинг Сребрен дво-ПЦ сет на обетки и ѓердан

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Должина на ланецот : 18 ". Овој приврзок и обетки поставени прикажуваат три бисери од слатководни оризови од ориз (8,5-10мм) да бидат зголемени со 12-тина боја, лондонски-сини скапоцени камења (7 х 5мм) со шест маркиза, скриени со склопување на небото- Сини камења од топаз и девет тркалезни, поставени бели скапоцени камења со бели топаз за да додадат посветла сјај. Дво-ПЦ сет на обетки и ѓердан. Може да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! Тангело е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајнирање. Со гарантна картичка, сите завиткани во зачудувачка кутија за подароци. Танџело гаранција - Тангело Гаранциите дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. 8,5-10мм, култивиран бисер. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.