Адеко Комплет Вертикален Ѕид Висечки Држач За Свеќи сканце високо
  • Обновено

Адеко Комплет Вертикален Ѕид Висечки Држач За Свеќи сканце високо

DEN 319.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензии : 6,7 инчи висок х 3,74 инчи дијаметар. Материјал : рамка Од Ковано и леано железо со мат финиш, стаклен штит за свеќи карактеристики : Прекрасните акценти на лозата додаваат шарм и топлина за брилијантна вечердимензии : 6,7 инчи висок х 3,74 инчи дијаметридеален засилувач на амбиентот што заробува и сјае за двор, трем, трпезарија, дневна собирањене е потребно; држи вотивни/молитвени свеќи и свеќи за столбови; исчистете со Мека, сува крпа : sconcesmaterial : стакло, железо Боја : кафеав тип : sconcesmaterial : стакло, железо : кафеав материјал : ковано и леано железо рамка со мат финиш, стакло свеќа штит.Овој прекрасен, тенок држач за свеќи е декоративен и практичен додаток на вашиот ѕиден декор. Заглавете ги по ѕидот или закачете ги во интервали низ собата. Ова парче работи одлично сам, или како комплет со повеќе соодветни парчиња. Бела или обоена столбна свеќа гори во заштитен држач со високи ѕидови под дизајнот што се шири.