Bfgoodrich All-Terrain T A KO All-Season LT265 70R17 C 112R гума
  • Обновено

Bfgoodrich All-Terrain T A KO All-Season LT265 70R17 C 112R гума

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

одговара : 2017-20 GMC Sierra 1500 SLE 2019-21 Chevrolet Silverado 1500 SSV 2022-23 GMC Sierra 1500 Pro 2023 Chevrolet Silverado 1500 PPV и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите. Целокупниот T/A KO беше дизајниран да испорача влечење на кое било место, возбудливо работење надвор од патот, сигурно ракување на тротоарот заедно со извонредна издржливост. Задебелен изглед што го прави изгледот на кое било возило. Три-полиестерски труп испорачува поцврста површина на шарите за попрецизен одговор на управувачот, подобра контрола на аголот, одлична пункција и исклучителна отпорност на модринка . Технологијата на Tire's "Readlock " им овозможува на горните странични влечни шипки за да ги зголемат перформансите на емитување со давање на дејство за носење потребни за да се воспостави одлична контрола на влечење и управувачот додека работи во длабока нечистотија и песок. Вработување на внатрешната структура на гумата на близначки челични ремени Заедно со конструкцијата на Тригард на Бфгудрих, сите теренски Т/А КО обезбедува сила и издржливост. Пресметување на дополнителна цврстина и агресивен дизајн на шара, кој е компјутерски оптимизиран, високо-несакан , со блокирање на блокирање и иновативни сипи, сите терени T/A KO обезбедува влечење и ракување без да создадете дополнителен шум.