Пребројте црвена снегулка, Митен, Божиќна светлина Сет 7,5ft зелена жица
  • Обновено

Пребројте црвена снегулка, Митен, Божиќна светлина Сет 7,5ft зелена жица

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Засладете го вашиот празничен декор со овие празнични светла. Овие светла имаат црвени капаци со сребрени снегулки кои создаваат уникатен сјај на околината. Совршено за додавање на одредена празнична магија на венецот дрвја венец или за позајмување на искра на вашиот затворен или отворен простор. Карактеристики на производот : Боја : Чиста светилки / зелена жица Број на светилки на жица : 10 Големина на сијалицата : мини растојание помеѓу светилки : 10 "Осветлена должина : 7,5 'Приближно вкупна должина : 10' 24 " Оловен кабел 5 "Дополнителен кабел Дополнителен Карактеристики на производот : Стабилни светилки за горење UL сертифицирани и одобрени за внатрешна или надворешна употреба содржи 1 приклучок со крајниот конектор што ви овозможува да ставите повеќе комплети светла заедно (да не надминуваме 210 вати) доаѓа со резервни сијалици за замена и осигурувачи 120 волти 60 херци .07 .07 Засилувачи 8,4 вати материјал (и) : стаклени светилки/пластични капаци на светлина/жица од жица од 10 божиќни светло во форма повеќе нишки.