Електрично Биро За Прилагодување На Висината, Стил На Менаџер, 30 x60
  • Обновено

Електрично Биро За Прилагодување На Висината, Стил На Менаџер, 30 x60

DEN 2048.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Биро За Прилагодување На Електричната Висина во движење, Стил На Менаџер, 30"x60", гулаб Сиво-Претходно Поставени височини : Брзо програмирајте до 4 претходно поставени прилагодувања на висината. - Прилагодувања на копчињата : Рачно фино наместете ги височините со допир на копче. - Боите што одговараат-Градат за да траат долго.