Зодани Дами Штикли Од Стилето Се Лизгаат На Пумпи Чевли Со Зашилени Прсти Обична Пумпа Формална Лесна Беж Со Висока Пета 10.5
  • Обновено

Зодани Дами Штикли Од Стилето Се Лизгаат На Пумпи Чевли Со Зашилени Прсти Обична Пумпа Формална Лесна Беж Со Висока Пета 10.5

DEN 607.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Овие Пумпи За Потпетици Се Изработени од Стп Материјал, Мазни и Удобни, се Лесни И Флексибилни Чевли со Елегантен, Стилски и Извонреден Изглед.