Комплети за поправка на мастер цилиндер на елементите Raybestos
  • Обновено

Комплети за поправка на мастер цилиндер на елементите Raybestos

DEN 741.44

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплетите за поправка на цилиндерот на Raybestos Element3 ™ сопирачките нудат ново ниво на контрола и доверба на возачите. Висококвалитетните внатрешни делови на Raybestos се изградени за долг животен век и мир на умот. Комплетот за поправка на цилиндерот на сопирачките Element3 ™ содржи сè што е потребно за целосна поправка на мајсторскиот цилиндер на сопирачките. Комплети за поправка на цилиндри на Raybestos Element3 in Инженериран за исполнување на трајност и сигурност во екстремни услови. Обезбедува безбедни перформанси без протекување. Направени од висококвалитетни материјали. Нуди голема отпорност и долготрајна издржливост.