Редовно сликање на сликарско платно уметничко печатење
  • Обновено

Редовно сликање на сликарско платно уметничко печатење

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покрај најсовремениот, еколошки, 300.000 квадратни метри производствен капацитет во Сан Луис, Мексико и центар за дистрибуција во Аризона, ПТМ има корпоративни канцеларии и изложбен салон во Центарот за дизајн на Пацификот во Западен Холивуд, Калифорнија- Центар за тренд уметност и дизајн. Нашиот домашен објект ни дава предност да произведуваме производи со висок квалитет со користење на ефикасно време на пресврт. Најдобриот француски и италијански машинерија на ПТМ, посветен тим и супериорен квалитет и овозможува на компанијата да произведува најдобри во класни производи за нашите бројни клиенти за гостопримство, дизајнери на ентериер и високи трговци на мало низ целиот свет. Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за украсување да го надополни. Дизајнирано од професионалци и произведени во Мексико со употреба на висококвалитетни материјали, ова платно го завитка уметничкото дело има живописни бои што ќе помогнат да се создаде совршена околина околу вас . Бренд : ПТМ слики.