Дин Фудс чистота сладолед, 1. qt
  • Обновено

Дин Фудс чистота сладолед, 1. qt

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премиум сладолед, половина од одлична дегустација премија ванила и чоколадо во исто време, или примерок од различен вкус секој ден - сите од истиот картон! Чистота половина не би очекувале нешто помалку од име како чистота. Од 1925 година, млечни производи за чистота се посветени на производство на највисок квалитет на млечни производи наоколу. Тоа е чиста здрава добрина. Гаранција за чистота : Сите производи што го носат името на млечни производи за чистота се безусловно загарантирани за квалитет од датумот на набавка до потрошената - или вашите пари назад. Тоа е гаранција за чистота. Секогаш беше. Секогаш ќе биде. Традиција на извонредност од нашето семејство до твоето. Чувајте замрзнати. Содржи : млеко. 1,5 QT (1,42 lt) Нешвил, ТН 37210 800-395-7004 Деликусно богат и кремаст сладолед направен со свеж крем . направени со високо квалитетни состојки од само луѓе на кои им веруваме . од традиционални и популарни омилени до сезонски и регионално инспирирани ароми , има нешто за секого.