Дорман 902 - Термостат За Ладење На Моторот Собрание За Домување За Специфични Модели На Кадилак одговара избери: 2014 - КАДИЛАК КТС, -КАДИЛАК АТС
  • Обновено

Дорман 902 - Термостат За Ладење На Моторот Собрание За Домување За Специфични Модели На Кадилак одговара избери: 2014 - КАДИЛАК

DEN 654.88

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Издржлива конструкција - овој дел е специјално дизајниран да издржи екстремни температурни промени и да се спротивстави на пукање и протекување. Водечки дизајн во индустријата-професионално дизајниран од лидерот на резервниот пазар во склопови за домување на термостат за замена. Години на моделот на возилото овој дел одговара : КАДИЛАК АТС : 2016, 2017, 2018, 2019 КАДИЛАК ЦТ4 : 2022 КАДИЛАК ЦТС : 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019. Материјал : Метал. Тој е дизајниран да издржи екстремни температурни промени за да го продолжи работниот век.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Дополнителни Карактеристики Боја : Природно. Економичен и сигурен - нуди оригинален квалитет на производителот по пониска цена отколку добивање замена кај дилерот.