Awntech Далас Ретро со отворено отворено наклон на прозорецот
  • Обновено

Awntech Далас Ретро со отворено отворено наклон на прозорецот

DEN 1439.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тие ви овозможуваат да ја зачувате енергијата и да блокирате светлина во текот на летото, а повлекувањето ќе се повлече и ќе овозможи топлината на сонцето во зима. Модуларната структура и алуминиумската рамка се дизајнирани да издржат сериозни временски услови како што се високи ветрови, прашок дождови и обилни снежни товари.