Пликови на монарх, 3, 9х7, 5, Фуксија, 25 Пакувања
  • Обновено

Пликови на монарх, 3, 9х7, 5, Фуксија, 25 Пакувања

DEN 127.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Џем Хартија® Брит Хуе Фуксија Топло Розова Монарх Пликови покажуваат комбинација на стил и светла, живописна забава што не може да се совпадне! Овие пликови, измерете 3 7/8 х 7 1/2 инчи во големина секој. Изработени се од мазна, квалитетна хартија од 24 килограми . Овој пакет содржи вкупно 25 пликови. Нивната зачудувачка и неонска светла фуксија жешка розова боја веднаш ќе го привлече вниманието на секој примач на пошта! Користете ги овие пликови на монарх за да испраќате personal писма, деловни писма промотивни материјали, документи, писма со вести, покани, соопштенија и многу повеќе! Тие се совршени за испраќање материјали до клиентите на вашиот бизнис со накит или шминка. Големина : 3 7/8ин х 7 1/2ин Боја : Брит Нијанса Фуксија Жешка Розова Количина : 25/Боја на пакување : Фуксија Жешка Розова. Големина : Монарх (3,875 х 7,5 инчи). Количина : 25 по пакување. Овие пликови се совршени за испраќање покани, честитки, РСВП, благодарници, подароци за родендени, дипломи, празници и многу повеќе.