Пакет со атомски лак со дијаманти, виолетова, 12- ин. Lb., rh
  • Обновено

Пакет со атомски лак со дијаманти, виолетова, 12- ин. Lb., rh

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставен и мазен младински сложено лак со екстремна прилагодливост. Направено со исто внимание на деталите како и остатокот од дијамантскиот стрелаштво со машински алуминиумски кревач и камери. Нацртајте тежина : 6-29 фунти., Должина на цртање : 12-24 ", оска до оска : 24". Пакетот вклучува две трепет на цевки, 1 пински поглед, одмор на стрела и (3) јаглеродни стрели со целни точки. Само десна рака. Младински сложено лак. Машински алуминиумски кревач и камери. Ротирачки модули за прилагодување на должината на цртање. Вклучува сè што ви треба за да започнете.