Барби Леопард Виножито Коса Кукла Со Боја-Промена На Косата И Стил Додатоци, Сини Очи
  • Обновено

Барби Леопард Виножито Коса Кукла Со Боја-Промена На Косата И Стил Додатоци, Сини Очи

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прави одличен подарок за деца од 3 до 7 години особено оние кои сакаат да истражуваат нов изглед, фризура и мода!. Децата ќе ги сакаат бескрајните можности за креативна игра и стајлинг! Куклата не може да стои сама. Создадете повеќе комбинации на облека за мешање и совпаѓање и сите видови фризури со 16 парчиња коса и модна игра including вклучувајќи скринчи кои работат На косата На Куклата Барби!. Барби Леопард Виножито Коса кукла доаѓа со овие стилски предмети за мода и фризура забава : 2 коса иглички, 3 scrunchie нараквици (исто така работат на косата Барби кукла), коса бендови, четка, Срце Маица, жан елек, мачка уши, мачка чанта, ѓердан, ранец, дополнителен пар на чевли, сунѓер стапче за промена на бојата функција и контејнер за мраз вода. Прави одличен подарок за деца од 3 до 7 години. Барби Леопард Виножито Коса кукла доаѓа со овие супер-стилски предмети совршен за млади стилисти и мода забава : 2 коса иглички, 3 scrunchie нараквици (исто така работат На косата Барби кукла), коса бендови, четка, Срце Маица, жан елек, мачка уши, мачка чанта, ѓердан, ранец, дополнителен пар на чевли, сунѓер стапче за промена на бојата функција и контејнер за мраз вода. Четкајте ја долгата коса во боја На Виножито на Барби кукла настрана за да откриете прекрасен изглед на омбре виножито! Потоа активирајте ја функцијата за промена на бојата со додавање ладна вода на страна и гледајте како се појавува леопард принт! Толку кул!.