Air Pro Digital Camcorder, OS, Full HD, Blue, Black
  • Обновено

Air Pro Digital Camcorder, OS, Full HD, Blue, Black

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ion Air Pro ™ 2 Wi-Fi со Ion Wi-Fi Podz ™ за Ultimate Shoot/Share ™ Искуство за снимање во реално време. Втората генерација на нашата серија Ion Air Pro ™ е тука. Ion Air Pro ™ 2 е достапен со и без Wi-Fi да му овозможи на потрошувачот лесно да додаде Wi-Fi на подоцнежен датум со нашиот заштитен знак PODZ ™ систем. Со сензорот за 14 MP и FOV од 180 степени (видно поле), Ion Air Pro ™ 2 ја зема круната како највисока камера на мегапикселна POV на пазарот. Кога ќе додадете во неговата способност да прикачите надворешен микрофон (не водоотпорен), ултра лесна тежина од 130 грам/4,6oz и 2,5 часа траење на батеријата, тоа е без зачудувач !! Ion Air Pro 2 Дигитална камера, CMOS, Full HD, Blue, Black Creater и Уреди видеа дигитално со леснотија. Ставете го филмот на лента, ДВД или дури и на Интернет . Сензорот CMOS овозможува значително повисоки стапки на рамки за да може да уживате во подобар квалитет на прикажување. Дајте им на вашите снимки кинески изглед со целосен објект за снимање на HD. Уживајте во видеата со квалитет на HD на вашиот HDTV со портата HDMI Port.