Санвиглор Менс Дното Со Џебови Плажа Шорцеви Цветни Печати Лето Кратки Панталони Лабава Плажа Облека Одмор Мини Панталони Стил-J XL
  • Обновено

Санвиглор Менс Дното Со Џебови Плажа Шорцеви Цветни Печати Лето Кратки Панталони Лабава Плажа Облека Одмор Мини Панталони Стил-J

DEN 175.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Исто така е многу удобно за носење секојдневно. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Мажите цветни шорцеви за печатење се меки и пријателски за кожата, совршени за спорт, фитнес, работа, забава, одмор и многу повеќе. Човекот летна плажа жешките шорцеви се многу меки и удобни. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Карактеристики : Лабаво вклопување, печатење, врвка за влечење, еластичен струк, џебови, секојдневни шорцеви на плажа. Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Плажа Шорцеви : 1. Дизајн - Мажи Летни Шорцеви На Плажа, Еластични Шорцеви За Половината Со Џебови, Кратки Панталони Со Хавајски Принт, Секојдневни Шорцеви За Одмор.