Кратко за западниот карго на Ли Машки
  • Обновено

Кратко за западниот карго на Ли Машки

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршената комбинација на стил, вклопување и функција, овие шорцеви од западниот карго од Ли се задолжителни за секоја гардероба. Направени со допир на спандекс за дополнително истегнување и леснотија на подвижност, овие шорцеви го ставаат во товар. Вистинската удобност е во деталите, вклучително и карго џебови за најважни работи од левата и десната страна, опуштена фит и мека памучна ткаенина. Пар со омилената мета или џемпер и добро е да одите! Опуштено вклопување. Товарни џебови на левата и десната страна. Затворање на копчето за шиење и летање со патент. 11 "Inseam. Истегнување ткаенина за дополнителна флексибилност : 97% памук, 3% спандекс. Стил #112334528.