Тексас Ренџерс Спортскиот свод пица секач
  • Обновено

Тексас Ренџерс Спортскиот свод пица секач

DEN 254.40

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Искористете ја следната пита во стил со овој секач за пица во Тексас Ренџерс од спортскиот свод. Сечилото е изградено со издржлив не'рѓосувачки челик, така што нема парче нема да остане недопрено додека ја пресекувате кората. Нелеплива гумена рачка го спортува логото на вашиот омилен тим и е лесно да се зафати за да можете брзо да подготвите парче од вашата омилена храна пред играта. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% не'рѓосувачки челик. Гумена рачка со печатено лого на тимот и ознака на зборови. Високо издржливо сечило од не'рѓосувачки челик со втиснето тимско лого. Ергономско тркало за пица со зафат што не се лизга. Мери приближно 10 '' x 4 ''. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Спортскиот свод.