Автомобил Возило Забавува Бар Топката Капакот Капа Влечење Кука Караван Приколка Заштита
  • Обновено

Автомобил Возило Забавува Бар Топката Капакот Капа Влечење Кука Караван Приколка Заштита

DEN 1423.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : 50мм Автомобилско Возило Автоматско Влечење Бар Капаче За Капаче За Влечење Приколка За Караван Заштита На Влечење Универзална Спецификации : Материјал : Пластика Боја : Црна/Сребрена Форма : Овална Големина : 50мм/1,97 "Висина : 70мм/2,76" Бруто тежина : 24гр/19грол : заштитен капак за влечење топка, спречување на маснотии и нечистотија.Апликации : Камиони/Полуприколки/Автомобили/Бродовивклучено : 1 Х Влечна Топка Cover Notes : 1.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики.2. Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење.Ви благодариме за разбирањето. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Производите се произведуваат по строг скрининг, што е доверливо. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не, ние веднаш ќе ви го решиме.