Нерѓосувачки Челик Невидлива Шарка Преклопна Врата Невидлива Врата Шарка Крст Шарка
  • Обновено

Нерѓосувачки Челик Невидлива Шарка Преклопна Врата Невидлива Врата Шарка Крст Шарка

DEN 783.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : 1. Широко се користи во хотели, клубови, клубови од висока класа, дрвени врати, шалтерски врати, лесни каравански плочи или маси и многу проекти.2. Совршена порта за тежина3. Изработени од нерѓосувачки челик, издржливи.4. Спецификација на телото од легура на цинк : * Материјал : Сребрен Нерѓосувачки Челик, Златна Легура На Цинк* Боја : Сребро, Злато* Димензии : 13*45ММ, 13*60ММ, 19*95ММ, златна 11*40мм (како слика)* Капацитет : 10кг (1 парче), 13КГ (1 парче), 30КГ (1 парче)* Количина : 1пцспакувана содржина : 1 х хингенота : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето во податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.