Елефун Флаери Игра На Табла Од хасбро ад
  • Обновено

Елефун Флаери Игра На Табла Од хасбро ад

DEN 251.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вклучува моторизирано Тело Елефун, багажникот, 2 уши, 3 мрежи за пеперутки, 3 пластични рачки и бандажи, 5 портокалови пеперутки, 5 зелени пеперутки, 5 сини пеперутки, 5 жолти пеперутки и водич за игри. Тоа може да се даде како забавен роденденски подарок или божиќен подарок. Лесно може да стане еден од изборите кога е ноќна игра во вашето домаќинство. 3-нога багажникот. Играта Со Пеперутки Елефун е забавна поради движењето и активноста што бара да недостасуваат редовни игри на табла. Оваа игра со минирање и фаќање пеперутки ќе направи забавен додаток на семејната игра ноќ. Возраст 3 и повеќе. Забавен, познат елефун карактер. Потребни се 4 1,5 V "C" алкални батерии (не се вклучени). Играта започнува со повик на труба и свири музика во текот на играта додека слонот дува шарени пеперутки од своето стебло од 3'. Потребно е собрание за возрасни. Вклучува 20 шарени пеперутки.Чувајте ги вашите малечки окупирани и забавувани Со Играта Елефун Пеперутка. Внимание : Заплеткувањето На Косата може да резултира ако косата на детето дојде во контакт со подвижни делови од играчката; потребен е надзор од возрасни. Играчите ги земаат своите мрежи и се тркаат да фатат што повеќе пеперутки. Оваа игра е една од поуникатните играчки за 3-годишниците што ќе ги дознаете таму.