Сулин Партија Спој Сјај За Занаети, Црвена Жешка Фиеста, оз
  • Обновено

Сулин Партија Спој Сјај За Занаети, Црвена Жешка Фиеста, оз

DEN 284.64

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2 мл магија и брилијантност во тегла! Треперењето и ултра-светкавите парчиња Сјај На Забавата Сулин Во Црвена Жешка Фиеста се совршени за уметнички проекти, изработка на накит и прослави. Холографските црвени создаваат палета направена за празнични настани. Измешајте со вода за да направите блескав снежен глобус, додадете во вазни за да создадете пенливо централно парче или залепете на занаети за дополнителен сјај. Измешајте со мелем за да трепери телото, или додадете во проѕирен лак за празничен изглед. Контејнерите за заштеда на простор се дизајнирани со паметен пресек за редење. 2 мл лесна за употреба тегла за шејкер. Паметните контејнери имаат уникатен дизајн на дното за заштеда на простор. Уникатна мешавина на парична казна, занает и џамбо сече сјајот. Совршен за украси за забави, домашна лигите и многу повеќе.